Сава пензиско друштво а.д. Скопје е новиот партнер на Ракометна Школа Вардар-Седмерец Охрид

Датум на објава: 16.09.2020

Време зa читање: < 1 минутa

Сава пензиско друштво а.д. Скопје е новиот партнер на Ракометна Школа Вардар – Седмерец Охрид

Децата се наше најголемо богатство, наша инспирација и надеж за подобро утре.

За повеќе фотографии на следниот линк


Тагови: Сава пензиско друштво а.д. Скопје,

Facebook профил: pari.com.mk

Инстаграм профил: pari.com.mk

@pari.com.mk

© Преземањето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови и изјави во авторска сопственост на порталот pari.com.mk е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува. Секое преземање фотографија означена со лого, без претходна согласност со pari.com.mk, е строго забрането.


Сподели: