ПОВЕЌЕ

  Пари

  4646 ПОСТОВИ0 КОМЕНТАРИ

  Комерцијална банка горд поддржувач на Клубот на одговорни бизниси

  Како општествено одговорна компанија со високо вкоренети корпоративни вредности Комерцијална банка ја има честа да биде еден од промоторите на „Клубот на одговорни бизниси“...

  BOOM ПОТРОШУВАЧКИ КРЕДИТ НА КАПИТАЛ БАНКА: Максимален износ од 900.000 денари и 0 проценти фиксна камата за првите 6 месеци

  Граѓаните кои имаат повеќе кредитни обврски на различни места, како што се картички, потрошувачки кредити и слично, најдобро би можеле да ги затворат и...

  Единствена можност до среда: Вложување без провизија во фондовите на КБ Публикум инвест

  Промотивниот период за вложување без провизија е продолжен и ќе трае до среда, 20 септември. Оваа можност е одговор на големиот интерес и на барањата...

  Кои се добитниците од второто извлекување од наградната игра на MasterCard и Стопанска Банка Скопје

  Петмина среќни добитници се извлечени во второто коло од наградната игра на MasterCard и Стопанска банка Скопје. Во согласност со правилата, извлекувањето е извршено...

  Колумна на Азески: Економијата не е тема која може да чека до бесконечност

  Управниот одбор на Комората укажува дека се засилуваат дефицитите во македонската економија што ќе влијае на ново задолжување. Затоа треба особено да се внимава...

  Победа и поддршка од Комерцијална банка за ново успешно издание на KOLORRUN 2023

  Со успех на КБ тимот и со финансиска поддршка од Комерцијална банка и нејзините Mastercard картички, KOLORRUN 2023 имаше ново и возбудливо издание. Најголемата возбуда...

  Stay Connected

  22,020Следи нè на facebookЛајк
  3,875СледбенициЗаследи
  0ПретплатнициПретплати се
  - Advertisement -

  Latest Articles