ПОВЕЌЕ

  Пари

  4646 ПОСТОВИ0 КОМЕНТАРИ

  ПроКредит Банка прослави 20 години постоење на македонскиот пазар

  ПроКредит Банка вчера организираше прослава по повод 20 годишното постоење на македонскиот пазар. Во прекрасниот простор на ПроКредит Академијата на Велешко Езеро со над...

  „Макпетрол”: Потребно е заеднички да кренеме глас за да се намали врсничкото насилство

  Физичкото, вербалното, односно, психичкото, социјалното и сајбер-насилството се дел од животот на децата во Македонија, уште од најрана возраст. Ваквото секојдневие изминативе години е...

  Средба Бесими-Агелер: Македонија да продолжи по патот за полноправно членство во ЕУ, поддршка од САД за реформите на тој пат

  Министерот за финансии Фатмир Бесими се сретна со амбасадорката на САД во земјава Ангела Агелер. На средбата стана збор за актуелните политикички и економски...

  TРАЈАН АНГЕЛОСКИ СЕФФ 2023: Градење силен економски раст е патот до побрза интеграција во европската унија

  На третата меѓународна конференција Скопски економски и финансиски форум – CEФФ 2023 со наслов „Економска интеграција и економски просперитет" организирана од Mинистерството за финансии,...

  Анѓушев: Честитки за денот на независноста на Малта

  Почесниот конзул на Малта во Северна Македонија, проф. д-р Кочо Анѓушев, го честита Денот на независноста на Малта, која годинава одбележува 59 години независност...

  Префрли ја платата во Комерцијална банка и добиј бонус до 3.000 денари

  Пријатно изненадување за добредојде на секој нов член во семејството клиенти што примаат плата преку Комерцијална банка. Со префрлање плата во Комерцијална банка добиваш...

  Плаќај со Google Pay и Mastercard картичките од Комерцијална банка за лесни и брзи трансакции!

  Google Pay™ и Mastercard картичките од Комерцијална банка го комплетираат врвното искуство на лесни и брзи плаќања со твојот паметен телефон или часовник. И...

  Интернет порталите формираа здружение за унапредување на својот статус во општеството

  Претставници на поголема група професионални и влијателни онлајн медиуми оформија Здружение за заштита и унапредување на интернет медиумите Onlinemedia.mk. Македонските интернет портали во иднина заеднички...

  Stay Connected

  22,020Следи нè на facebookЛајк
  3,875СледбенициЗаследи
  0ПретплатнициПретплати се
  - Advertisement -

  Latest Articles