За нас

Датум на објава: 03.07.2019

Време зa читање: < 1 минутa

Pari.com.mk е нов портал чијашто цел е објавување квалитетна содржина фокусирана на теми за пари, бизнис и лични финанси, како и на анализи поврзани со банки, осигурителни компании, пензиски и инвестициски фондови и нивните финансиски производи.

Pari.com.mk постира финансиски совети за личен развој кои даваат мотивација за унапредување на вештините за управување со личните финансии. Порталот има за цел финансиски да ги едуцира читателите за тоа како да направат подобар избор и да донесат здрави финансиски одлуки.


Тагови:

Facebook профил: pari.com.mk

Инстаграм профил: pari.com.mk

@pari.com.mk

© Преземањето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови и изјави во авторска сопственост на порталот pari.com.mk е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува. Секое преземање фотографија означена со лого, без претходна согласност со pari.com.mk, е строго забрането.


Сподели: