Празнична промоција од Централна кооперативна Банка за релаксирани празници!

Датум на објава: 14.02.2020

Време зa читање: < 1 минутa

Централна кооперативна Банка АД Скопје ги известува своите клиенти, дека во периодот од 13.02.2020 година до 16.02.2020 година, при подигнување на готовина со кредитните картички за физички лица издадени од ЦКБ АД Скопје, на банкоматите на Банката, провизијата ќе биде 0%.

Празнична промоција од Централна кооперативна Банка АД Скопје за своите корисници на кредитни картички за релаксирани и среќни празници!


Тагови: Банкомати, Платежни картички, Централна кооперативна банка АД Скопје, ЦКБ,

Facebook профил: pari.com.mk

Инстаграм профил: pari.com.mk

@pari.com.mk

© Преземањето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови и изјави во авторска сопственост на порталот pari.com.mk е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува. Секое преземање фотографија означена со лого, без претходна согласност со pari.com.mk, е строго забрането.


Сподели: