ПОВЕЌЕ

  Сава осигурување го создаде #ПетВет, здравственото осигурување на твоето куче

  Време зa читање: < 1 минутa

  Миленичињата се дел од семејството. Затоа Сава осигурување го создаде #ПетВет, здравственото осигурување на твоето куче!

  Избери го најдоброто за здравјето на омилениот член на семејството, сега со 20% промотивен попуст!

  Повеќе информации на 👇

  https://bit.ly/3cN22hT или на 📲0800 80 000

  7,798Следи нè на facebookЛајк

  слично

  Значителен буџетски дефицит во европските и регионалните земји

  Ниту една европска земја, поради кризата предизвикана од пандемијата, нема да ја заврши оваа година со буџетски суфицит. Според овие проекции, најголем дефицит во Европа...

  ЕУ привлече огромен интерес на инвеститорите со издавање обврзници

  Европската унија привлече огромен интерес на инвеститорите со издавање на обврзници за финансирање на програми за зачувување на работни места кои се загрозени поради...

  Извршниот директор во ММФ, Де Ланој: Народната банка правилно постапи со одземањето на дозволата на „Еуростандард банка”

  Народната банка е професионална и независна институција, којашто при одлучувањето ги применува највисоките меѓународни стандарди и најдобрите меѓународни практики. Одземањето на дозволата на „Еуростандард...

  ОСТАВИ ОДГОВОР

  Ве молиме внесете го коментарот
  Внесете го вашето име тука